Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak probiha kontrola legalnosti software

Zdravim,
Chtel bych se zeptat zda ma nekdo zkusenost jak to probiha.

Prijdou ke me domu (misto a sidlo podnikani) a musim jim ukazat pc nebo si ho vezmou na expertizu ?

Museji se nahlasit dopredu ?

Co kdyz nebudu doma ?

Veskery soft mam legalni, i faktury mam od vseho. Spis me zajima jestli kdyz jim ukazu tohle tak si to zkontroluji dame kafe a pohoda. Nebo muzou i kouknout na externi disky ? U televize jsou videt a mam tam dost filmu z netu. Muzou si dovolit mi i kouknout nekam do zasuvek u pracovniho stolu ? To asi ne ze ? Tam mam zase disk s mp3 :-)

Dik za odpoved nebo zkusenosti.

No,ono záleží na tom, proč by přišli. Pokud půjdou náhodou kolem,tak je klidně vyhoď a pokud budou mít papír s kulatým razítkem,tak se chystej na tepláky. Si něco proved ? Někdy stačí,když najdou třeba stáhnutý JAKŸKOLIV soft,aby ti prolezli kde co.