Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční hodiny Win 8.1

Zdravím, před měsícem jsme zakoupil NTb Asus ASUS X552EA 15.6 s Win 8 , asi po tydnu mi to nabidlo aktualizaci na Win 8.1 , po te aktualizaci prestal fungovat timer , hodiny. synchronizace se servery probehnout a cas bezi , ovsem do doby nez notebook vypnu, pak je zase cas uplne nesmyslny.Zkusil jsem vratit zmeny v PC , do puodniho nastaveni, ale Timer stale blbne.Diky za rady

Jak nebezi? Je tam stale stejny cas nejdu ani sekundy? Ptz to by bol nezmysel (to by nesli vobec ani windows), alebo mas tie windows posahane blbymi ovladacmi alebo janeviemcositaminstaloval.

Skus obnovit Win na stav od vyrobcu (spravnou klavesou po zapmuti - factory recovery), potom to funguje spravne? Ak ano tak nic neaktualizuj (len normalne ktiricke Windows update, nic iac).
P.S. asus ma pre recovery klavesu F9 (ak nepojde F9 tak skus aj Fn+F9 ak su nastavene Fklavesy naopak)

čas běží, sekundy, ale ani datum se neposune pokud to nechám více dní, zkoušel jsem to recovery pres F9 moznost obnovit bez ztraty dat ale hlasi to ze pc je uzamceno , takze byhc ho potreboval odemknout .
a druha moznost obnoveni do do zakl, nastaveni z vyroby taky nelze , diky za rady , musim vymyslet jak to dat do to zakladniho stavu z vyroby .

Jinak prave zadny aplikace a shit programy tam nemam, VLC player, RAR , zadny hry absolutne .
Este me napadlo V te dobe jsem mel Aviru antivir , ten uz ale nemam ale dela to stejne , nyni mam FREE avast

Nechas to viac dni zapnute a datum sa neposune, alebo to nejde len vo vypnutom stave alebo kedy sa datum neposune? To neni stejna vec (jedno je vec windows a druhe je vec RTC clock resp. jeho oscilatora t.j. HW)

Obnovenie na kompletny stav od vyroby ide vzdy nemoze tam byt nic uzamcene. Vol moznost kompletne recovery, so stratou dat.