Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s OS

Dobrý den,

koupil jsem si nový notebook Lenovo ThinkPad Edge E440 s předinstalovaným win 7 a k tomu mám cédéčka win 8. Snažil jsem se nainstalovat win 8, ale těsně před dokončením se mi notebook vypnul. Nyní mi naskočí normálně jakovy win8 ale účet "administrator" je zamknutý a píše mi to že mám restartvat instalaci. Při vložení originálního CD win 8 se nic neděje ani po restartování. Nevím jak obnovit instalaci téměř doinstalovaných win 8. Je nějaká možnost zpětné instalace předinstalovaných win 7 když nemám cd? Po zapnutí jsem zkoušel F11 ale recovery mi nic nenabízí. Nejradši bych se vrátil zpět v win 7 ale nevím jak na to? Děkuji moc za každou radu.

Jak ti "nic nenabizi"? Recovery oddiel si tam nechal alebo co si robil s tymi instalackami? Ak si zrusil recovery oddiel tak uz Win7 nevratis. Ale mozes nabootovat z instalacky Win8 a nainstalovat tie Win8 nanovo.

P.S. nechapem cloveka ktory si dobrovolne bez hrozby nasilia nainstaluje Win8 na system na ktorom uz bezproblemov bezi Win7.