Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se po startu (cca 5s) samo vypne..znovu zapne...tak to jde pořád dokola.

Ahoj, sestavil jsem si dnes počítač. Po sestavení jsem PC zapnul, ale po 5s se počítač sám vypne...znovu zapne a tak to jde pořád dokola. Vše jsem pečlivě prošel,zda jsem někde neudělal chybu...ale vše je zapojeno,jak má být. Vyndal jsem z PC zdroj Corsair 650w a nahradil jiným Seasonic, bohužel bez výsledku. Počítač dělá furt to samé. Zkusil jsem vyměnil paměti, grafickou kartu za jinou,ale furt to samé. Po zapnutí se začnou točit všechny větráčky...jak v casu, na grafice, na chladiči procesoru,ale za 5s se PC vypne a následně zapne. Neví někdo, kde by mohl být problém? Na youtube, jsem našel videa, kde to dělá uživatelům to samé, bohužel nikde není postup,jak tuto "závadu" vyřešit.

odkaz na video zde: watch

další zde:
watch

Úspěšný řešitel má u mě basičku :)

čau čau

1) takto se PC chová, když je vadné (trvale zkratované) tlačítko Power On na case
2) ještě by příčinou mohl být nějaký teplotní alarm - nezapojené/vadné čidlo a podobně

P.S.: místo basičku jsem četl básničku, což mě trochu vyvedlo z míry