Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínanie počítača

Ahoj :)Mám problém s mojim pc :) Začalo to tak že sa mi začal z ničoho nič vypínať. Bol sprevádzaný takým ako keby (pískaním plynového remeňa):D následne hneď keď som stlačil tlačidlo power, hneď nato sa vypol. Teda pri jeho zapnutí zasvieti kontrolka a okamžite sa vypne. Ďakujem vopred za odpoveď.

Prajem pekný večer

pískaním plynového remeňa

myslím že zdroj nie kedže som skúšal ten istý pripojiť k monitoru a bežal normálne

:-D Ci boha a to čo?! U vás na Slovensku nemáte esoeskový tím, alebo hodinového manžela? Zišiel by sa.

Asi nedošlo... Neexistuje plynový řemen a zkoušet zdroj připojením k monitoru je blbost.

Máš pravdu. Bůh taky neexistuje, ale všichni se tváří jako jeho kámoši.
Dokonce o něm napsali knihu... Blbci. :-)