Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomaly internet O2, prosim radu

Dobry den, mam pripojeni pres O2, 512 Kb/s..... ale internet mi jede starsne pomalu, stahuovani tak 5KB/s, opravdu prosim o radu, byl bych moc vdecny... nevim si rady... zadny bordel v PC nemam, spyware a tak, hijackThis log cisty.. jen ten internet..

Jede to tak pomalu pořád? Pokud ano, mohlo by být někde něco špatně nastaveno, nějaké zbytečné omezení, konfigurace pro nižší rychlost nebo pomalejší druh připojení nebo tak něco.
Pokud se to zpomalilo až poslední dobou, tak je zase nutno hledat příčinu - proč tak najednou. Jak už kolegové psali - omezení ze strany providera (FUP), změna konfigurace nebo to můžou být taky následky toho orkánu, třeba to tam u vás jede teď jen nějak nouzově.

V každém případě i já doporučuju kontaktovat hot-line providera, to bude nejlepší.