Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Creative SOUND BLASTER AUDIGY FX

Doby den poprosil bych o radu... koupil jsem si tuhle zvukovku http://www.alza.cz/creative-sound-blaster-audigy-f x-d502714.htm
Ve Windows 7, mi po nastaveni aplikace hraji reproduktory genius 5.1 tak jak maji....cili 5.1 zvuk.
Problem nastava ve Windows 8.1, kde pri stejnem nastaveni zvuku a konfiguraci reproduktoru (at uz pres aplikaci od Creativu nebo v samotnych Windows) hraji pouze stereeo. Vyrobce nove ovladace nema, dokazete mi nekdo prosim poradit, jak to spravne nakonfigurovat ve Windows 8.1, resil jste to nekdo? Dekuji za pripadnou pomoc.

Tu frekvenci jsem tam nastavil a nebeha to.... stve me to...ta karta je z roku 2013 a ty ovladace pod 7mickama behaj...tady ne :/ dyt i to x-fi co sem mel predtim pod 8mickama behalo, ikdyz blbe byl tam zaply nejaky efekt ktery nesel vypnout ale behalo to... :/

Ze naco ti je hudba zo zadnych reprakov. Je to nezmysel (vytvori to frekvencny maglajz a ne hudbu)

Este skus tu crative aplikaciu spustit cez pravy klik ako spravca, ked sa to spusta samo tak si najdi v msconfig ze odkial sa to spusta, potom tu spustenu vypni a spust rucne ako spravca, a prepni to na stereo a potvrd a potom nazad na 3D a potvrd

Ja som netvrdil ze existuju. Na webe creativu moze byt viac verzii. Mozu existovat nejake ine od nejakych fandov, nemusi existovat nic. Vyrobca HW nemusi podporovat stary HW na novych windows. Mozes byt rad ze ten tvoj to vobec podporuje, kedze ti to funguje spravne. Vo windows ked konfigurujes to repro tak tam je druhy krok predsa test reproduktorov, tam hraju vsetky? Ak ano tak neni co riesit.

Dobre tak mi vysvetli proc kdyz pustim mp3 mi hraje jen levy a pravy reproduktor a zadny subwoofer, a ani jiny reporduktor, prijde mi ze vsechen zvuk tzn i basova linka smeruje jen do techto dvou reproduktoru, podotykam ze hlasitost u reproduktoru je nastavena na maximum a co se tyce filmu, je to uplne stejne, zadny prostorovy zvuk nejede... ve Windows 7 vsechno jede tak jak ma (vsechno 5.1). Ono tikas at zadni reproduktory neresim...resim bo znich nejde zadny zvuk, proste nehraji...hraji jenom kdyz se testuje jeden po druhem v nastaveni.

Tie W8.1 si tam instaloval jak a z coho? Original instalacka? Ovladace k zakl.doske jake presne odkial presne? Skusil si instalator ovladaca spustit cez pravy klik-spustit ako spravca? Nemas mixovane 32bit ovladac na 64bit Win8? Ale ze creative ovladace nefunguju na novych Win je normalne, a je aj normalne neinstalovat Windows8 ked mas funkcne Windows7, ptz prechodom na W8 ziskas jedine to, ze prestanu fungovat veci urcene pre Win7, nic ine tym neziskas.

Win 8 original instalacka, ovladace k desce jsou funkcni mam starsi desku. Ovladace sem instaloval jako spravce cili jediny uzivatel pc. Ovladace ktere jsem zkousel byly dodane spolu s cd a pak jsem zkousel i ty co jsem postoval vyse...jsou tam jedny jediny pro vsechen system, karta je z podzimu 2013 cili pomerne nova... Blbla m v win 8. stara karta tak sem koupil novou....