Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem řadič Ultra100 TX2 při připojení optických mechanik seka win XP

Čau, potřeboval bych poradit,řadič Ultra100 TX2 -PATA! Po zapojení řadiče si pc sám doinstaluje ovladače,vše proběhne v pořadku a když se připojí HDD,tak je detekuje a beží normálně,ale jak připojím optickou mechaniku tak mi to take detekuje,ale kdyz nabíhaji okna,tak mi je to pokažde sekne!Zkusil jsem i updatovat bios a nepomohlo to! Nemate zkušenost jak na to vyzrat?

Rika, ale lze si do kapsy ;-). Podporuje - vlastni zkusenost. Chce to ovsem installnout ovladace z dodaneho cedka (tzn., nativne ATAPI videt neni /nenabootujes/, ve woknech pak problem neni). Respondent tvrdi, ze je pri POSTech radice mechanika videt: to je sice pravda (radic ji najde), ale neni funkcni - neumi ji "pouzit".