Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ohodnocení PC sestavy 30k

Zdravím všechny,

Mám tady poskládanou PC sestavu a chtěl bych se ujistit, že všechno sedí + jestli místo toho 500GB disku nemám koupit SSD disk 128 GB na OS. Když někdo bude mít vylepšení tak budu rád když napíšete.

Děkuji za vaše odpovědi :-)

Odkaz: http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0TUP0 12N7D011WQQ012JW0012MU70116NT011Y0R012I1X012MYM011 O1X011LVE01

1. jediná výhoda SSD v herním PC je rychlejší načítaní levelů, no o tu přijdeš díky tomu malému fofr disku - hry se tam nevejdou

2. ne každý chce/umí si hry "strkat" na D disk, oni totiž všechny mají v základu instalaci nastavenou automaticky na C/Files

3. to, že OS Win/Visty/7/8 jsou rozežraný už v základu a navíc neustále bobtnají, je nezpochybnitelný fakt a za 3 roky drahý i 120GB SSD je prostě malý
(opět, většina si s tím jen těžko poradí a za čas tady bulí co s tím)

4. stále platí, že klasický disk je větší jistota a SSD sázka do loterie, ať si prodejci či výrobci plácají co chtějí.
(chcíple SSD = data v prdeli)