Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat windows?

Zdravím, chtěl bych se zeptat když mám originál klíč k windowsům, ale nemám CD a chtěl bych windowsi přeinstalovat tak jak na to?
Existujě nějaká stránka kde bych mohl windowsi legálně stáhnout hodit si je na flashku a pak jen při instalaci tam vložit ten klíč, který mám?
Jsou to Windowsi XP Professional.

Děkuji za odpověd.
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

Neexistuje ale mozes si ich stiahnut odkialkolvek ale idealne je pozicat si original instalacku ptz tahane veci mozu byt zmenene/zavirene ilegal aktivatormi apod. Ak si najdes nejaku instalacku s poznamkou ze to je nezmenene z MSDN tak ta by mala byt nezmenena.

Opět zavádějící informace. Stahnout z ofic. zdroje to pochopitelně lze. Před tím zavolat na infolinku MS a konzultovat s nimi podle klíče potřebné konkrétní instalační médium (hash atd.). Snad už se naučili podávat správné informace.

r: když tu píšeš o těch zavádějích informacích, tak si zavolej na infolinku ms a zeptej se jich, jak ochránili tvoji investici (jejich vlastní termín) do xp, tj. jak aktivovat novou instalaci s klíčem od prodejce nebo downgrade z w7.

Snad už se naučili podávat správné informace.

ne, neví nic, to tě můžu ubezpečit. vy všichni ms-agitátoři jste poněkud zavádějící.

Existujě nějaká stránka

Neexistuje.

infolinka MS ta posle do... OEM vyrobcu. Ten mu s radostou preda OEM medium za nejaky par penazi.

P.S. ked som naposledy volal cosi na MS linku ohladom aktivacie Office 2010 v robote, tak tam bvol nejaky automati ktory po zadani cisla office 2010 povedal "dakujeme ze ste si kupili produkt Windows XP" :-D Maju to tam vsetko vymakane.