Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zfialovění monitoru?

Čao,
mám takovej problém.Dneska mi párkat bliklo v monitoru v levé části tak do čtvrtky monitoru lehce světlý fialový světlo a pak zmizlo. No a ted tak před půl hodinou se ukázalo taky ale už tam zůstalo.Myslím že je to nejspíš monitorem, zkoušel jsem vypojit kabel z grafiky a zapojit do desky přes HDMI aji VGA a je to tam furt.
Máte stím někdo zkušenosti po případě co stím? Díky: Jinak fotit to fakt nemá cenu když to chci vyfotit tak to nejde skoro poznat:/

Zdravím,
tak píšu znovu od te doby co jsem založil tohle téma, to zmizlo a před 2 dnama to udělalo zase.Ješte jsem si všiml, že když hraju nebo se divám na film, tak prosvíta v levé straně nahoře mozila.Tak už fakt nevím co to může být.Ovladače na grafiku mam nejnovější zkoušel jsem monitor zapojit aji do notebooku a nic.