Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem A4Tech Bloody Terminator TL8

Dobrý den. Chtěl bych se jen zeptat (možná je to blbý dotaz, fakt nevím), jestli nemá někdo s touto značkou, nebo ještě lépe myší zkušenosti. Můj dotaz zní --> má tato myš placený SW nebo ne? Vím že některé myší od A4Tech měly a některé zase ne, tak bych se chtěl zeptat jak je to u téhle. Jsem v tomto opravdový neznalec, tak bych chtěl váš názor :D Jestli má placený SW, raději si koupím jinou myš. Ale kdyby byl SW zdarma, jdu do téhle. Tak jen prosím jak je to stím SW.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

http://pctuning.tyden.cz/hardware/klavesnice-mysi- joy/30288-test-bezdratovych-mysi-do-1000-kc-co-vyb rat-na-hrani?start=3

Testy jsou dobré. Ohledně toho software tu myš co jsem ti tam napsal má v ceně ten software, já mám dokonce 4. Teda ta myš co jsem ti napsal to má. Software je dobrý a funguje dobře. Já se rozhoduji i na sluchátka od nich a ten software. Mám core 1,2, ultra core 3 a 4.

Ja tuhle znacku doma mam, meli jsme je i v praci, odchazi to jak na bezicim pasu, ale je fakt, ze tak jedna z 20 mysi je opravdovy drzak, takze pokud bude mit uzivatel stesti na dobry kus, tak proc ne, ja bych to ale uz neriskoval a koupil si radeji opravdovou kvalitu (jiz zminene Tesoro).

Zdravím, potřeboval bych hodně nutně nějaké vysvětlení k nastavení. Software není v češtině!! Nastavení prostě nechápu, Core 1, Core 2 atd. Potřebuju prostě vědět co a jak funguje. Tec cár papíru co k tomu dávají jako vysvětlivku v češtině je k ničemu! Díky za každou pomoc.