Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem note 3 zvuk

Čus. Mám problém s note 3 a jejima přilozenýa sluchatkama.z ničeho nic mi nejde pres slucháka měnit hlasitost ani pouštet a zastavovat hudbu. Jinak mi to šlo a ted z ničeho nic. Jinak funguji a prehrávaj hudbu. Myslíte že je to třeba nastavení telefonu? Kde to změním?
Dík

Dela to i po restartu? Nemas nainstalovanou nejakou aplikaci pro ovladani, napr. HeadsetButtonController a spatne jsi ho nastavil? Jak reaguje original samsungacka aplikace Hudba? Zkus jeste nekomu zavolat s pouzitim sluchatek jako handsfree.
Jednou se mi stalo totez, ale po restartu bylo vse OK

Jack sluchatek ma 4 kontakty. Nevim presne jak je to reseno, ale urcite je to L, R, Gnd ... a ctvrty nejspis pro mikrofon spolecne s ovladanim. Proto jsem ti psal, abys vyzkousel sluchatka jako handsfree. Jestli ti nehrajou stereo tak bude v haji spolecny vodic. Mam tu jeden utrzenej kabel, ale ze by se mi chtelo to pitvat... to moc ne :-)

Edit: je to tak, k ovladani i mikrofonu vede jeden vodic plus spolecny se sluchatkem. Takze jestli ti nefunguje ani mikrofon, mas v haji nejspis kabel