Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V3-772G- ovladače nejde přeinstalovat

Zdravím, mám problém, vždy když se pokusím přeinstalovat jakékoliv ovladače na notebooku, dojde k tomu, že v průběhu instalace (většinou ke konci) se počítač restartuje s blue screenem a poté v počítači ovladače dané komponenty vůbec nejsou a při pokusu o jejich instalaci je vždy nahozen blue screen. Síťovka, zvukovka apod. mi moc nevadí, ale grafika mi vadí dost. Na blue screenu je error IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL. Měl jsem tento dotaz už kdysi a bylo mi řečeno, ať se na aktualizace ovladačů vykašlu. Mám Windows 8 (protože 8.1 mi běhají a načítají se pomaleji). Grafika: GT750M (DDR3)

Moc nechápu dotaz, ale pkusím se odpovědět na to, co jsem snad pochopil. Já nemám win 8.1, ale měl jsem. Zjistil jsem, že win 8 jsou svižnější, počítač mam načtený za několik sekund a vypnutý také zachvíli. Když jsem měl 8.1, notebook se zapínal tak 30 sekund a vypínal klidně minutu a víc. Jelikož nespatřuji žádnou extra výhodu ve W8.1, oproti W8, ponechal jsem si WIN8 poté, co jsem NTB přeinstalovával. A majtelem dotykové plochy nejsem, ale to by normálnímu člověku docvaklo, kdyby se podíval, co je V3-772G.