Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xiaomi MI3 nahráví videa,potom spustním tak ten zvuk je utlumený a není tak reálný.

Dobrý večer,mam menší problém koupil jsem si Xiaomi MI3,když nahraju video a potom si ho pustím a někdo v něm mluví tak ten zvuk je takový utlumený nebo zařve tak to strašně chrstí.Zkoušel jsem klasicky nahrát zvuk bez videa,tak je to úplně jiná kvalita zvuku spíš je to reálný zvuk a když někdo řve tak to nechrstí není to androidem? Nebo je možnost stáhnout nějakou apku? :) díky

Takový zvuk mam když nahrávám video: watch

A takový zvuk mam když nahrávám bez videa klasický recording : watch

Našel jsem jedno podobné téma, kde ale žádný užitečný příspěvek moc není.

Jediné, co bych tak risknul, zkusit dát jinou ROM, třeba Cyanogen. Zkusil bych, zda by to dělalo stejný problém a pak by se vidělo. Buď za to může nějaký postprocessing a nebo prostě chyba někde v telefonu.

Ještě počkej ale, třeba se ještě někdo ozve.