Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto dustal sem ban na zpovednice

vitajte je mi smutno když ne mohu tam ted nic napsat. neudalal sem tam žadnej špatnej veci ani nic se tam dnes nepsal. je možne že tam zpovednica ne funguje i piše že mam ban . delal jsem na jinych ip i pres proxy ale je to samo. jsem navstevnikem z zahranični ne z česka a slovenska.
lock (karel)

:-):-):-)

Zpověď č.832794, vloženo 27.09.2014 11:43:27Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chyby ve statistice
Pokud si spočítám rozhřešní za dnešní den, vychází 207.

Ve statistice je uvedeno 361

Je v to viditelný rozpor na první pohled, asi chyba v programu, nebo spíše úmysl.
nechápu 21 VYMAZAT

V tom případě denně musí smazat přes 600 rozhřešení, je totiž 12 hodin 154 minut

SDokonce odstranil kvůli mým spamům oznámení o smazaných příspěvcích, prvně odstranil nicky a ted už i ty oznámení, nechce si přiznat, že s ním mávám jak potřebuju.:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)