

Volba notebooku
Zdravím všechny,
mám dotaz, který se týká notebooku. Chtěl bych nějaký notebook, který mi poslouží na vysoké škole. Tudíž ho potřebuji hlavně na práci (hlavní program na práci bude asi Sibelius apod.), ale taky trochu na hry (když bude na přednáškách nuda :D).
Cena by neměla být vyšší, jak 10 000,- ... Zatím mám vybranej tady tento - http://www.czc.cz/lenovo-ideapad-g50-30-hd-cerna_5 /155720/produkt
Prosím Vás tedy o Váš názor (budu rád i za odkazy na jiné notebooky)
Díky všem :)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)
Na tehle šunce hry? Na to zapomen!
Hlavně ho potřebuji na práci. Chtěl jsem hry typu CoD 2 třeba. Novější hry si zahraju doma na stolním Pc ;)
Každopádně mi porad teda jiny :)
Na tomto si ty hry asi nezahraješ.
Jako kompromis bych navrhnul Asus Transformer Pad. Je to lehké, přenosné a myslím si, že vydrží i déle na baterku. Díky androidu si můžeš zahrát alespoň hry z Google store, což je asi lepší než nic. Malé klávesnice bych se asi nebál, já neměl problémy s Asus Transformer Book, co je skoro to samé.
Díky za odpověď. Je to určitě dobrý nápad, ale já musím pracovat s programy (např.: Sibelius), takže bude lepší mít počítač s OS Windows.
Každopádně se ty hry dají i omezit, stejně budu na škole pár dnů v týdnu, takže bych to až zas tak moc neřešil. Hlavně abych tam rozjel všechny programy a dalo se na tom svižně pracovat :)
Jo, to se omlouvám, toho programu jsem si nevšiml.
V pohodě :) ... ale ten Lenovo notebook by měl stačit, ne? Když opomenu ty hry a měl bych ho jen na práci ... ?
Pokud ti nevadí ten pomalý Atom...(stejně výkonný celeron najdeš v noťasech za 7 tisíc)
No, to by aj vadilo :) ... nemohl bys sem hodit nějaký odkaz, třeba co by sis vybral ty? Díky :)
Ono stejně není moc co řešit, pokud to chceš se systémem do 10k, páč ty srajdy dávaj do všeho. Osobně bych vybíral noťas bez systému a radši dokoupil Win 7.
Taky dobrý nápad :) ... akorát bych chtěl asi Win 8, mám ho doma na všem :D ...
Mrknu po něčem, ale asi stejně skončím u toho Lenova, na práci v různých programech to stačit bude (snad :D)
Mám tady ještě něco, sice to je dražší, ale né o moc :D ... Co byste si vybrali vy ?
http://www.czc.cz/acer-aspire-e1-572g-74504g1tmnkk -cerna/145256/produkt
http://www.czc.cz/asus-x550vb-xo016-seda/133954/pr odukt
http://www.czc.cz/acer-aspire-e1-572g-54204g1tmnii -seda/141995/produkt?q-c-0-price=r10000-15500&q-ca tegory-id=89p7i9agp8i2lajk373h33k8l5&q-c-2-f_20271 23=sIntel+Core+i5+%28Haswell%29&q-c-1-producer=s6s 2jhukar6fqd8vfipskl7pppd
Tak co vy na to ? :)
Osobně to vidím na ten Asus :)