Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafický výkon

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli mezi těmito dvěmi grafikami bude zásadní rozdíl ve výkonu při hraní her.

http://www.czc.cz/sapphire-r9-280x-tri-x-3gb-gddr5 -uefi/150617/produkt

http://www.czc.cz/sapphire-r9-280-dual-x-3gb-gddr5 -oc-with-boost_2/146863/produkt?q-c-3-f_2027499=sD DR5&q-category-id=7edu87d26kgr5blkf3ig7o1p93&q-c-2 -price=r1000-5500&q-c-1-f_2027481=sAMD&q-c-0-produ cer=sf13eq6442gd6j9j7tctimkoe9a

Bude to u této sestavy. Co se týče finanční stránky preferoval bych tu levnější, ale nevím, zda tam je nějaký velký rozdíl, tak bych možná investoval. Popř. pokud víte o lepší graf kartě v ceně té levnější +/- pár stovek, co by pasovala do té sestavy, tak klidně napište

Rozdiel v booste maju 60mhz a to je len par fps (5+-) co je uplne nic. Ide skor o to kolo sa dokazu tie grafiky taktovat. Ale kedze 3 chladice su lepsie ako 2 tak ocakavam lepsie chladenie na Tri-X verzii a tym padom aj vacsi overclock a tym padom viac FPS (10+).

Nakolko tu nikto asi nevlastni tieto karty tak chod na youtube alebo na google a ak vies po anglicky daj si "r9 280x tri-x review, comparison"