Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bootlog organizer pro XP ?

Zdravím poprvé! Startuje se mi pomalu PC (zjistil jsem m.j. že musim před startem odpojit scaner).
Ve Win98 jsem hledal problém pomocí BootlogOrganizeru. Jak se to prosím dělá ve Win XP?
Případné odpovědi prosím přímo na můj mail slatored@seznam.cz. Díky Slatored

Startuje se ti pomalu PC? To je jako kdybych napsal, že se mi pomalu startuje auto. :-?

Proč nenapíšeš konfiguraci, kolik máš RAMky, jestli máš defragmentovaný disk a kolik je na něm volného místa, jaké programy se spouští při startu, co to konkrétně znamená "spouští pomalu", atd...? Jestli se dříve spouštěl PC rychleji, tak se asi nezpomalil ze dne na den, nebo ano? Takže kdo jiný než ty má vědět, co jsi s počítačem dělal?