Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 Monitory 2 Grafické karty

Zdravím mám otázku. Chcel by som si zapojiť 2 monitory na počitač a mam v nom 2 graficke karty 1 je integrovana druha je nvidia gtx 650 alebo 660. je možné že aby som ten druhy monitor napojil na integrovanu graficku ? Dakujem-

- Pres BIOS, no asi bude zálezet, zrejmē náky hybride SLI, jak aktivujes IGP v Biose, tak nespustí grafiku pres PCIe a naopak, nepočítaje instalaci rúznych grafickych ovladačú.(s vyjímkou SLI pres bridge)
- Nejlepsí moznost je, at koupí redukce (DVI > VGA) a zapojí oba 2 do té Gtx660.