Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se startem Windows XP

Ahoj nemám moc zkušeností S PC,budu rád když mi poradíte.Při zapnutí PC mi nenaběhne plocha s ikonami ale žádá mě to o poslední konfigurací,spustit standartní cestou atd.Standartní cestou jsem to zkusil ale vrací se to do původní podoby.Když vyzkouším poslední konfigurací tak se to rozjede ale to musím dělat při každém zapnutí počítače.Tak vás prosím o pomoc abych nemusel při každém zapnutí používat poslední konfigurací ale ať mi počítač načte plochu s ikonami.Ahoj Martin Trutnov

vypinate pocitac korektne? ponuka Start > Vypnout pocitac (Turn off) > Vypnout ? nerestartujete ho? lebo toto robi, ked sa PC ukonci nasilne, tvrdy restart, vypnutie natvrdo s gombikom, vypadok prudu. aj ked je pravda, ze by to malo spravil len raz...

Vrací se to do původní podoby - to znamená, že zřejmě proběhne restart PC (v určitém místě náběhu to natvrdo spadne) a pak se objeví znovu hláška o tom, že systém nebyl úspěšně spuštěn. Doporučuju najet do poslední funkční konfigurace, až se objeví plocha, tak jít do ovládacích panelů a zvolit Systém. Až se objeví okno vlastností systému, jít na kartu Upřesnit, tam najít Spuštění a zotavení systému, stisknout tlačítko Nastavit a v dalším okně zrušit zatržení u Automaticky restartovat. Uložit OK, zavřít všechno a restartovat. Natuty se při spuštění objeví modrá obrazovka s nějakou chybou. Pak ji sem pošli a uvidí se.