Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8 problem- Cekejte prosim

Zdravím, vlastním notebook Dell inspiron 7000, mám ho sotva dva týdny a z ničeho nic se mi zasekl, tak jsem ho restartoval a pak se objevilo tmavé pozadí, kde je napsané "čekejte prosím" a nic se neděje. Mnohonásobně jsem počítač restartoval a pořád to stejné. Zjistil jsem, že vše funguje, ale problém je to tmavé pozadí které překáží ve výhledu. Nevím co dělat. Chtěl jsem dát obnovení, ale nikam se nedostanu protože nevidím na plochu. Prosím o radu. Děkuji
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Dobrý den,
A mohu se zeptat jak jste to vyřešil? Stalo se mi to samé. Dostal jsem se i do nouzového režimu, ale nevím co tomu může vadit. Zkouším různě rušit u programů spouštění po startu, aktualizoval jsem antiviry... a nevím co dál.

Děkuji