Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win 8,1 kopírování/potvrzení správce

Ahoj-prosím o pomoc s nastavením win 8,1 a to s tím že jsem jako správce/vypnuté UAC a stále jak kopíruji a nahrazuji soubory jak v průzkumníku tak i v total com mne vyskakuje hláška o potvrzení přepsání/odmítnut přístup-prosím o radu jak to nastavit aby se to nezobrazovalo a nemusel jsem odklikávat potvrzení "vše jako správce"
děkuji[GuBUi.png]

Dík za Linux:-),dobře ještě upřesním-přihlášen jako administrátor!při jakémkoliv kopírování do program files a nahrazení souboru/změně mi vyskočí hláška že to musím povolit jako správce!!jsou to zálohy nastavení(tady např teamspeak soubory)a ted se ptám jak si ho nastavit,jsem jediný uživatel pc!!děkuji za odpověď,snad rozumíš?