Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt (BSoD) na ntb Lenovo G770 - Win7 64x ( IMAGE_NAME: ntkrnlmp.exe)

Ahoj, chtěl bych touto cestou požádat o pomoc s "Modrou smrtí" ( IMAGE_NAME: ntkrnlmp.exe). Ntb je vyčištěný,přeinstalovaný, OS legalní Win7 Home Premium SP1 s aktualizacemi a posledními ovladači z of.web. Lenova. 2x4Gb Ram projety Memtestem bez závady. Pomohl by mi někdo prosím vyřešit příčinu ? Dmp mohu preposlat..moc děkuji

jako pracující prázdniny nepociťuji, nicméně když mi začal ntb padat pri modelování v SolidWorks rozhodl jsem se ho po 1,5 roce preinstalovat, pády neustaly (první dump me odkazal na Monitor.exe který patřil programu Advenced systemcare, ten sem odstranil a dump zmizel, nasledoval dump odkazujici na ovladače WLAN...nainstaloval jsem novější a dump zmizel..ted vyskakuje "ntkrnlmp.exe" a ano Intel Chipset Driver jsem nainstaloval, byla to chyba ?