Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor 24" vs 27"

Dobrý den,
prosím závislé hráče akčních a strategických her, aby mi sdělili svůj názor na velikost monitoru. Totiž jde o projíždění očima po ploše monitoru. Momentálně jedu na TV 44" a můj názor je, že až příliš přejíždím očima z rohu do druhého rohu.

Otázka zní tedy takto : na jak (maximální) velkou plochu se dá dívat, abych viděl vše v jednom koutku oka? Vybírám z těchto možností : 24" a 27".
Kvalitu a cenu monitoru zde neřeším, pouze jsem neviděl vedle sebe tyto dvě velikosti v akci.

Mějte se krásně a všem velmi děkuji za svůj názor.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

ber 27, s tím můžeš vzdálenost dívání upravovat posunutím monitoru dopředu nebo dozadu v porovnání proti menší 24, kterou můžeš jen přibližovat :-D dívání z půlmetru stačí 24, větší vzdálenosti je už o více parametrech rozhodování třeba nativní rozlišení monitoru, hustota bodů atd.