Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber mobilu do 5000

Dobry den, potreboval bych poradit s vyberem mobilu kolem 5000. Porad ctu nejake recenze ale nemuzu se rozhodnout.
Docela se mi zalibily tyhle
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051450 7Q0DN0002JRX LG L90
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051450 7Q0DN0002EGU LG L9 II
Jeden ma 2jadra a lepsi displej a druhy zase 4 a horsi displej.. nebo nekdo nejaky jiny tip?
Budu ho pouzivat na telefonovani, sms, internet, GPS a nekdy nejake ty hry.. Diky :)

Zrovna treba ty fotky, dost jsem cetl, ze je to mizerie, jak chyta gps? A da se nejak nahradit ta notifikacni dioda? Zvykl sis na to, ze tam neni automaticka regulace jasu? A posledni vec asi mas tam ten stary android nebo 4.4? Taky jsem cetl, ze tam moc dobre nejede ten kikat.. dik :)

Fotky, rekl bych spise prumer v dane cenove kategorii, vse kazi vysoka komprese, za mizerii to ale rozhodne oznacit nelze. GPS je ok, rychla fixace satelitu, vypadky jsem nepozoroval. Notifikacni dioda se da nahradit vhodnou aplikaci, napr. Vibration Notifier, kterou pouzivam, je jich ale spousta. Auto regulace jasu chybi, s tim je treba se smirit, da se s tim zit. Telefon jsem koupil jiz s verzi systemu 4.4.2, tedy pocitam ze soucasne vyrabene kusy jiz jej maji take, co se tyce optimalizace systemu je na velmi dobre urovni, zadne sekani ani lagy se nekonaji, nevim kde jsi co cetl.

Me osobne se libi LG L9 II, HD displej povazuju u smartfounu 4,5 az 5" za idealni.

Ovsem v tuto chvili nedokazu doporucit zadny mobil, sam bych si taky chtel neco koupit, ale nenasel jsem jedinny mobil, ktery byl mel vybavu odpovidajici dobe. A tou je v tuto chvili podpora siti LTE, protoze tady do roka vyroste tato sit a pro datove pripojeni to pak mnohde bude jedina mozna. Takze foun, ktery by mel 4,5 az 5", HD rozliseni displeje, slot na SD kartu a podporu LTE site, bych povazoval za idealni, ale takovy nenajdes a to ani za cenu dvakrat vyssi nez mas stanovene maximum, bohuzel.