Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obraz a zvuk nejdou najednou u DivX

Zdravim mam prosbu. Nejdou mi poradne prehravat filmy DivX. Obraz sice jede v poho a zvuk taky, ale prolem je v tom, ze zvuk jede napred (nebo obraz pomaleji-nevim) a nevim cim to je a jak to odstranit...
DVD filmy mi prehrava bez sebemensich problemu...
Poradte please. Mam tolik filmu, ale bohuzel v DivX...
Moje PC sestava je:
Pentium III 498 MHz
RAM 384 MB
OS: Win XP

Predem diky za pomoc

Zkousel jsem BSP ale ten mi neprehraje vubec obraz a MV2P taky ne. Zkousel jsem i MicroDVD a taky nic... ]:(
Problem bude asi v me GK mam pouze 4MB...pouzivam ted totiz takovy archaismus ktery nezna AGP slot takze mi ma 128 grafika ze stareho kompu je na dve veci :.(:.(:.(
Nevite nekdo o nejake levne GK do PCI nebo ISA slotu?

Obavam se, ze takove hruzy uz vyhazely i bazary. To na te desce fakt neni AGP? No asi ne. Zkousel's ffdshow namisto kodek packu? Je pro slabe stroje jak stvoreny - mnoho nastaveni, skvely obraz (po pohrani si).