Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno flash Cyanogen ROM

Zdravím už dlouho se snažím nainstalovat do svého zařízení Cyanogenmod ale marně , RootChecker nebo tak nejak mi ukazuje ze root mobilu je , ale když dám instalaci ROM , tak při čtvrtce instalace vyskočí hláška : “Invalid OTA Package,missing scatter installation aborted”
Předem díky
Změna stupid předmětu, původně: ROM (touchwood)

Jen root telefonu nepomůže v instalaci jiné ROM. Stáhni si a flashni přes Odin nejnovější CWM přesně pro tvůj mobil (píšeš žes zkoušel ROM jak pro Exynos tak Snapdragon, v tom je rozdíl)

Když jsem flashoval SGS3 na 4.4.4, taky jsem musel hledat vhodný CWM, taky to nešlo napoprvé

Edit: ještě můžeš zkusit TWRP