Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 12 000,-

2. herní využití
3. mám koupený Windows 7 64bit
4. Byl bych rád kdyby mi ho sestavili a otestovali v obchodě
5. Mám u sebe 2 monitory, jeden Full HD a druhý HD, monitor bych si vybral podle vašeho uvážení

PC by měl hlavně rozjet Zaklínače 2.

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_2NUH0 12MZN01155I012HQ8012LDW011WQQ010TUP012MYM010TM0010 08Q011O1X01

Tato zostava je 12200 bez windowsu. Czc.cz pc zostavi za maly poplatok mozno aj zadarmo, neviem nekupujem od nich.

Ten procesor sa da fajne pretaktovat aj ked neviem ako to ten chladic zvladne osobne by som kupil aspon Hyper Evo 212 ale to je uz na tebe.

Ak nechces taktovat tak mozes usterit 500-700kc ale to by som nerobil pretoze ten procesor je perfektny na pretaktovanie :) pri hrani hier to neni ziaden rozdiel ale pri normalnom pouzivani to ucitis.

Nic drahého na desce za 2 000,- nevidím, navíc se jedná o návrh s možností přetaktu a možného budoucího upgrade CPU.
(drahá deska vypadá trošku jinak a s cenou okolo 5 000,-)

Šetřit na desce je stejná kravina, jako kupovat boty od rákosníků!