Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wi-fi problem

Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně Wi-fi sítě. Koupil jsem si router abych si doma zřídil wi-fi síť, problem je v tom, že v PC internet funguje, ALE...když připojím nějaké zařízení (tablet, ntb, telefon) tak připojení trvá nejdéle 10 minut. Pak se zařízení se síťě odpojí a už nejdou připojit. Modem sem resetoval a nastavoval už asi 3x a pořád stejný problem, už nevím co s tím. Koupil sem si router s tím, že budu mít Wi-fi a mám "desetiminutovou wi-fi" . Prosím o pomoc :( .... Router TP-link TL-WR740N
PS: známý má stejný router a žádný takový problém nemá, naopak nemůže si router vynachválit (na jeho doporučení sem si zakoupil tento router i já)

Zdravím, mám podobný problém. WIFI mi jela asi 2 roky bez problému, teď v poslední době mi vypadavá. Jede celý den od rána a večer během hodiny 10x vypadne a ihned naskočí. Nevypadne jen na NTB ale i na tabletu i telefonu. V čem může být problém. Děkuji

dejme tomu, že by takto vypadalo rušení od sousedů (a to jsou vidět jen ap/routery, ony se vzájemně ruší i wifi clienti = mobily, ntb). v takovém prostředí bych svůj router přidal na kanál 9.
jo, taky už se mi stalo, že se časem nade mě přistěhoval nájemník, co si nastavil wifi na stejný kanál jako já. čili co platilo u mě a u sousedů před 2 lety, není totéž co dnes.