Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC -kolem 17 Tisíc + můj návrh

Počítač bude jen na hry. Měl by být kolem 17 tisíc a chtěl bych na něm hrát nejnovější hry. Bez OS
Můj návrh za 17 424 na czc.cz :

AMD Vishera FX-6300
Seasonic Energy Knight SS-500ET, T3 500W OEM
Kingston HyperX Beast 8GB (2x4GB) DDR3 1866 XMP
Kingston SSDNow V300 - 120GB
MSI R9 270X GAMING 2G
Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB
Zalman Z9 Plus, černá
ASUS M5A97 LE R2.0 - AMD 970
SilentiumPC Spartan LT HE922
Samsung SH-118BB, černá Bulk

Mohl bys ušetřit a vzít ne-EVO verzi desky (pokud ti stačí základní konektory na zadním panelu). K ušetřeným penězům bys mohl něco přidat a použít na chladič. BOX to sice uchladí, ale hlučnost nebude zrovna příjemná a budeš mít jen velmi omezené možnosti OC. Já vzal tento a spokojenost. A blue verze disku nic moc, lepší by byl black.