Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rošiřující karta pro USB 2.0

Nedaří se mi instalace rozšiřující karty USB 2.0.Jak mám postupovat?Mám v biosu vypnout USB 1?Typ karty je ALi,má 3porty.OS je WXP prof.Procesor Cel.1GHz.Po intalaci začne být systém
nestabilní,ev.použiji-li port USB 2.0,hlásí se mi,že mohu použít rychlejší!?.
Děkiji předem za radu,J.Semš.

Taková karta má také nějaké minimální požadavky na konfiguraci PC. Často bývá problém s tím, že karta vyžaduje minimálně PCI revize 2.2.
A to ne všechny základní desky splňují. Revize PCI sběrnice se dá obvykle vyčíst v manuálu k základní desce.