Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám kurs PC pro pokročilé

Vážení přátelé,

chci se na Vás obrátit s prosbou, zda mi můžete dát tip na jednotlivce, či malou firmu, která na Smíchově [mod]=část Prahy (Rce)[/mod] organizuje kursy na PC, pro pokročilé. Dáte mi prosím nějaké konkrétní info? Děkuji předem a znamenám se s přátelským pozdravem.

Milan
[mod]Z došlé pošty vložil: (Rce)[/mod]

O školící firmě na Smíchově nevím, ale měl bys upřesnit, v čem se chceš vlastně školit? Pokročilé ovládání operačního systému? Kancelářské aplikace ala MS Office? Programování nebo webdesign? Či snad grafika a digifoto? Případně internet a sítě? Nebo něco s hardwarem?