Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš se odpojuje

Dobrý večer, mam takýto problem : mam myšku Logitech MX518 /stara asi 3 roky zaruka neni už/ a asi tak mesiac do zadu sa mi začala sama pripajať a zapájať počas hry, alebo na internete , skúšal som myšku prepojit do druheho PC ide v poriadku, medzičasom som preinštaloval windows /na 7čku legalna/ a zas mi to robi myška.... skúšal som prehodit do ineho USB portu a stale nič , tieš som pohybal s konektorom či nebude problem v koncovke ale nič nepripojila sa a neodpojila bud to bude zlomeny kabel ale to by nešiel na druhom pc , ja neviem no , dakujem za rady :)
Změna předmětu, původně: Rasto
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

tak bolo to kablom jednoduche riešenie kedže ako som sa dočital na forum u logitech maju s tim viaceri problemy a je to lebo logitech mysky su 90uhlove a ak i o jeden uhol pojde zle kabel tak je to už polamane a nejde to, tak som podoprel kabel penaženkou 10-20cm ide rovno a až tak zatača k pc :D