Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 40000

Zdar,mám zájem o novou pc sestavu s limitem 40000 kč,přemýšlím o http://www.czc.cz/asus-rog-tytan-g30ab-cz008s-cern a/153856/produkt?q-c-0-price=r28000-80000&q-catego ry-id=45bh9keb3cgotaipisrah8id09 ,ale je to sestava,myslím že mě tady poradíte líp,takže pc bude sloužit z 90% na hraní her,zbytek web,filmy....chci origo win,nevim jestli win7 nebo 8.1,do těch peněz se musí vejít i monitor,nejlíp 24"-27" fullHD s max. odezvou 2ms,pc se nebude taktovat a nechci procesor od AMD,preferuji intel,takže rekapitulace:
40000kč
24"-27"monitor fullHD s max. odezvou 2ms(myslím že se dá sehnat do 5k)
orig.OS(s 8.1 sem bez zkušeností,ale rád se učim)
procesor Intel(nebude se taktovat)
pc bude v kuřácké místnosti,takže kvalitní větrání
a preferuji czc,tam mi to rovnou i zadara složej

Máš pravdu, že by zatím í5 stačila, ovšem už pár nových her dovede využívat i více vláken jak čtyři.
Třeba ta poslední kravina Watch Dogs.

Ultra high
A pokud si chcete Watch Dogs vychutnat na největší detaily, pak si připravte sestavu stejnou nebo lepší než:

CPU: Intel Core i7–4770K
Grafická karta: GeForce 780

jinak s tim ssd nevim teda no jestli by to nebylo lepší,koukal sem na pár forek a nevim,asi je to zatim jen machrovina,já chci stabilitu at mám 5 let klid,takže zkusim asi tu tvojí sestavu,akorát se kouknu možná po jinym monitoru a bedně

Neni to machrovina, ceny dost klesli a ked davas tolko penazi za PC (40 000k) je hlupost nemat tam SSD. HDD ma pohyblive casti a preto sa kazia. SSD nema ziadne magnety ani tociace sa disky.

Vymenil by som to predrazene WD 500gb za http://www.czc.cz/samsung-ssd-850-pro-256gb/156429 /produkt ktory ma urcite lepsi vykon a ked ti bude 250gb malo mozes dokupit dalsi SSD a kym tak spravis tak ceny klesnu este viac :)

To WD neni predrazene, omylom som mal v hlave cenu 6100kc (intel xeon)...

Pokazit sa moze vsetko, to vsak neznamena ze sa od toho budeme drzat prec. SSD maju obmezdenu zivotnost ale 5 rokov vydrzi aj 120gb SSD (vacsia kapacita dlhsia zivotnost). A vacsina ma 3 roky zaruku.

A dolezite veci treba aj tak zalohovat a na to bude mat ten 1TB na WDcku. SSD nemusi byt tak dolezite pre online hry (aj tak cakas na ostatnych kym sa im nacita hra na ich toasteri....) ale ked uz niekto dava tolko penazi do PC tak sa oplati mat tam najnovsie technologie a co najrychlejsi hardware.

Ak sa SSD bojis , tak budis. Tvoja volba :)

Já mám SSD v sestavě za 10k. Vždycky jsem říkal, že SSD je zbytečnost, že to nepotřebuju, ale jak k tomu člověk čuchne, už se na plotnu nevrátí. V levných sestavách má místo taky, zvlášť v kancl PC. Ta efektivita práce je úplně jinde. U her to platí taky. Například teď hraju na SSD Skyrim, se kterým jsem ve hře za nějakých 5s, kdežto na plotně to bylo na půl minuty.