Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zasychanie atramentu v doplnenom cartridgi.

Dobry den,
mam tlaciaren HP F4280 a kedze mi zacala dochadzat cierna napln (original HP300, zatial este nedoplnovana) kupil som si sadu na doplnanie znacky Activejet. Naplnil som ju podla navodu, no problem je, ze mi vzdy po par hodinach zaschne atrament. Pomoze mi len fuknutie do tej dierky, cez ktoru som ju plnil. Potom tlaciaren v pohode tlaci, no ked skusam tlacit na druhy den, znova je to zaschnute. Skusal som aj cistenie trysiek cez ten HP softver, co mam v PC, aj prelepit tu plniacu dierku paskou, no bez efektu. Nepomohlo ani "vykupanie" trysiek v teplej vode, ako som sa docital na nete. Proste vzdy to po par hodinach uschne a musim to prefuknut. Viete mi poradit co mam spravit, aby mi ten atrament prestal zasychat? Este som cital, ze to skusit precistit liehom, ale niektori tvrdia, ze si tym poskodim cartridge, tak neviem, ci je to dobry napad.
Vdaka za rady.

ked si to naplnal sam, tak automaticky pocitaj s tym, ze ti povedia, ze si to zbabral. A nedokazes opak.
Niesi tak bohaty, aby si kupoval lacne veci, mal si kupit tlackus lacnym spotrebakom, pretoze ten kupis este 100x, ale za tlacku zaplatis len 1x. Teraz musis znasat nasledky. Bud kupuj originaly, alebo aspon zabehnute repasy ako Armor, Stygian, alebo spominany activejet, ak uz musis. Ak mas tlacku v zaruke, tak ak v pripade reklamacie zisti pouzivanie neorig. naplni, zaruka ti neplati.