Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung galaxy S5 clone/china

Dobrý deň, chcem sa opýtať či má niekto skúsenosti s čínskou verzio mobilu Samsung Galaxy S5 je mi jedno, že je to pomalšie ako originál alebo, že je v niečom trochu horší ide mi len o to či je funkčný a dá sa plnohodnotne využiť poprípade na ňom dačo zahrať a či fotí aspoň trošku pekne, myslím tak kvalitné fotky pekné čisté. Ak niekto máte skúsenosti s nejakým modelom prosím ozvite sa mi. Vopred ďakujem za odpoveď

Konkretni zkusenosti nemam, ale nejake pekne fotky a vubec plnohodnotnou funkcnost od toho urcite necekej. Ze by to jako bylo podobne trebaze mene vykonne nez opravdovy Samsung Galaxy S5, tak to urcite ne. Kdyz uz chces neco levneho, tak ti doporucuju se divat po o neco drazsich cinskych znackach, ktere jsou ale presto pomerne kvalitni: Xiaomi, Huawei, ZOPO, mozna jeste nektera dalsi. Jinak ale ty levnejsi telefony maji snad s vyjimkou Xiaomi Redmi 1S SoC od Mediateku a to znamena napriklad pomalejsi nabeh GPS.

Mel jsem smartphone Jiayu G3s, coz je spise mensi cinsky vyrobce, ale zase ne uplne nejaka manufaktura ve kterych se delaji ty kopie a po roce tomu odesla GPS uplne (podobne problemy s GPS nebo Wifi hlasi snad polovina majitelu toho telefonu). Takze jsem zjistil, ze to opravdu chce shanet se po velkych vyrobcich trebaze z Ciny, ty takoveto problemy vetsinou nemaji.

Ahoj,

zkušenosti nemám, ale četl jsem na fóru kde se to řešilo, ze do 2 měsíců máš po baterce.
Taky sem nad tím přemýšlel, nakonec sem obětoval kačky Koupil Galaxy S3 (originál), nahrál alternativní ROM, a je mi hej.
Rychlejší telefon sem v ruce ještě nedržel.
Dle mě jsou s Čínou a jejich replikama jen problémy, otázka jestli ty finance co do toho dáš stoji za to riziko?

S pozdravem, R3sidento

záleží na aký klon alebo "klon" narazíš,kvalita je od haraburdy až po použitelnú,ale určite nie 100%-ne funkčnú kopiu,niektoré čínske firmy/napr.Legend/ predávajú aj opravované/repasované originály s max 6 týždňovou zárukou,ale všeobecne pokial to nieje životne nutné,kopie nebrať,a životne nutné to nieje určite nikdy.....