Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Root androidu

Dobrý den,
potřeboval bych rootnout můj velice slabý tablet, který jsem koupil k internetu se slevou za málo, ale netušil jsem co kupuji... Prestigio multipad Tablet PC PMP3370B. Potřeboval bych root aby se zrychlil a nežrali tam RAMku hovadiny, protože díky ram 500MB to přehrává pouze 360p video, bez záseku načítání, když dám HD, je to že se dívám 5 sek, načítá 15 sek... prostě malá RAM a určitě by pomohl root a smazání aplikací, které klasicky nejdou odstranit, protože to zakázali -_-.

Děkuji za rady.

neviem aké kraviny,ale práve čínske tablety tam majú obvykle len čistý android,prípadne najaké svojské grafické rozhranie,ktoré sa dá odstaviť v nastaveniach zmenou témy na standart android bez akýchkolvek zbytočností,on samotný systém nieje nejako šetrný k systémovým prostriedkom a rozťahuje sa v pamäti pomaly horšie ako windows....