Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odpojení USB zařízení

Já se na nic neptám, jen se chlubím.]:)
Našel jsem na webu jak vytvořit zástupce pro odpojení USB jednotek (alternativa na klikání na ikonu v oznamovací oblasti).

Stačí vytvořit zástupce a do odkazu zadat:

RunDll32.exe shell32.dll,Control_RunDLL hotplug.dll

Třeba se někomu hodí...

Toto spíš patří to rubriky Tipy, Triky než do Software (host)

ten tvůj zástupce nabízí stejně zbytečné potvrzovací menu, jako když klikneš pravým myšem na odebírací ikonu v systray.

rychlejší je dole kliknout levým myšem, vyskočí ti jen seznam jednotek, 1x klikneš na co chceš odpojit.
(a nemusíš si žádného zástupce pamatovat)