Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký proces / uživatel, popř. služba vytěžuje HDD

Zdravím profíky. Mám na dost Terminálových serverech poslední dobou vytěžovaný HDD, až do extrému, mezitím na něm jsou jen profily, office atd.., FS je jinde. Poradí někdo prográmek, který umí ukázat aktuální procesy na HDD, a jaký proces / uživatel? Rád bych nějak podchytil, co to přesně dělá, protože v případě silného vytížení je SRV nepoužitelný. Proces Explorer, jsem třeba zkoušel, i nějaké další, ale nikde nemůžu najít program, který ukáže na konkrétní proces a to jak vytěžuje disk, popř. který z uživatelů generuje zátěž a čím.

Děkuji všem

je to docela akutka.

Mě se tuhle líbil článek
http://technet.idnes.cz/jak-najit-program-co-vytez uje-pc-das-/sw_internet.aspx?c=A140630_201152_sw_i nternet_dvr
tam mě zaujal

System Explorer 5.7 – freeware

Zobrazuje vytížení procesoru a paměti a jaký proces či aplikace se na tom podílejí. Zobrazí i podrobnosti o diskovém úložišti a jeho vytížení, seznam instalovaných ovladačů atd. Výbornou funkcí je i monitoring procesů a jejich záznam.
Informace o programuOperační systém: Windows XP a novější
Čeština: ANO
Vyžaduje instalaci: NE

Zdroj: http://technet.idnes.cz/jak-najit-program-co-vytez uje-pc-das-/sw_internet.aspx?c=A140630_201152_sw_i nternet_dvr

Ale nezkoušel jsem ho.