Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook ukazuje že sa vypína

aha, už to chápu, s ničím takovým jsem se ještě nesetkal, viděl bych to v nějakém viru.
Já bych asi udělal to, že bych si na flash disk dal live linux (např. Ubuntu) a přes něj bych se dostal do systemu a kouknul se, zda není něco v po spuštění. (C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\StartUp, nebo C:\Users\Tomáš\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\S tart Menu\Programs\Startup).
zkusil bych také nějaký USB boot antivirus (http://pcsupport.about.com/od/system-security/tp/f ree-bootable-antivirus-software.htm)

Typicky bych to viděl na nějaký bat soubor ve složce po spuštění, který způsobí že se počítač po přihlášení vypne. Jestli máte doma nějakého vtipálka, je to skoro jasné.

Já mám v počítači vzlášť dva účty na Administaci a běžné používání, je to podle mě dobrá ochrana proti těmto potížím.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny