Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WHDownloader - stáhl jsem aktualizace, ale co dál?

Zdravím.
Pomoci programu WHDownloader jsem stáhl celý balík aktualizací (2,29 GB) pro WIN7 64. Nezvládám ale natolik angličtinu, abych zjistil jak teď ty aktualizace nainstalovat.
Beru to jako další možnost se vyhnout při instalaci čerstvých WIN7 tradičnímu dlouhému stahování aktualizací a následné instalace. Tak se to zkrátí a několik nejnovějších se dostahuje.
Jinak s úspěchem používám WSUS Offline W7 z klíčenky.

Poradíte?

http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscell aneous/Windows-Hotfix-Downloader.shtml
whdownloader

nebude. ziadnym programom nikdy nestiahes vsetky updaty, lebo to proste nieje mozne. Udaje o nich niesu zahrnute vo verejne dostupnom subore stiahnutelnom z msupdate, ktory pouzivaju vsetky tieto stahovace updatov.
Microsoft to ma tak spravene, ze niekolko updatov (tie zvysne, co ti to potom najde) sa tahaju v zavislosti od verzie a stavu tvojho OS a pc..