Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno video-dvd

Mám 700 filmů na video kazetách a chtěla bych si je převést na DivX. Poraďte mi někdo prosím jak začít, umím zacházet s počítačem, vypalovat atd. První krok si představuji propojení videa s počítačem ale nevím jak (video má výstup scart)a co dál? Děkuji:-*

Teď jsem viděl na letáku z Makra externí zařízení na USB, který obsahuje HW kodek pro převedení externího signálu na digitální do PC. Byly tam konektory pro připojení videa a audia pravý/levý kanál. Stálo to kolem 2 tisíc. Zajímavá věcička přesně pro tvoje potřeby. Jenže jak na potvoru si nemůžu vzpomenout, jak se to jmenovalo. Snad si někdo tady vzpomene.