Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Amilo Pro V3505 černá obrazovka hned po zapnutí

Dobrý den,
Potřeboval bych pomoct s Amilem Pro V3505. Když zapnu NTB zarachotí mechanika a dál nic. Černá obrazovka, nedostanu se naprosto nikam. Rozdělal sem to, vytáhmul baterečku, nechal odpočinout cca 5-8min, složil, zapnul, vypnul, zapnul a nic. Pak sem vyndal HDD, na webu sehnal instalačku pro původní bios, vypálil na DVD, a taky to nepomohlo.
Prosím moc o pomoc, děkuji všem, kteří dají alespoň nějakou radu.

To si ja nemyslim ptz este som nevidel aby nieco BIOS neupdatovalo samo od seba bez toho aby to zobrazilo 300 vykricnikov a vyzadovalo 5x potvrdenie.

Najdi si jak sa robi recovery (crisis) flash CD pre dany BIOS co v tom bol, aj ked nemyslim ze problem je BIOS. BTW. crisis subor aj s navodom moze byt na webe vyrobcu.
Vidiet nebudes nic, ale ak to urobis spravne a ak je poskodeny BIOS tak to bude flashovat, poznat podla pipania (na starych BIOSoch).
Kedze nikto nevie co presne sa tam s tym dialo, tak skor sa priklanam k HW zavade.