Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po načtení plochy přestává notebook reagovat

zdravím,
mám notebook s win7 a chvíli po startu a načtení obrazovky mi po kliknutí na nějaký program např. prohlížeč naskočí to točícíse kolečko, jako když se něco načítá a problém je, že to nepřestává, tak musím provést restart. zkoušel jsem přeinstalovat win7, všechny ovladače ve správci ukazují, že jsou nainstalované, ale chvilku po startu nastává stejný problém. něco jsem hledal na netu, tak jsem zkoušel kontrolu paměti pomocí nástroje windows a projel jsem to i memtestem, ale žádnou chybu mi to nehlásilo, tak prosím o nějakou radu, kde by mohl být problém. díky

Ahoj měl jsem stejný problém vždy po startu se mi sekl notebook zhruba po 20 sec ukázalo se že to bylo byterií byla uplně na kaši a vždy se to seklo problém sem vyřešil tak že jsem spřelámal spoje na baterii notebook musí být připojený do sítě tak třeba jestli nemáš taky uplně bad baterii