Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mazani cd

Prosim o pomoc,nemuzu nijak smazat cd-rw,mam tam fotky a nemuzu se jich zbavit.Ani pres nero ani alcohol 120% dokonce tam nemuzu ani nic pridat.HEEEEEEEEEEEEEEELP !!!!!!

"HEEEEEEEEEEEEEEELP !!!!!!" - nešlo by to kultivovaněji? (anarchist)

Bolo to napalovane na tej istej mechanike? Alebo skusal si na tej vypalke uz medium z rovnakej sady? Mozno to konkretne CD medium nepozna firmware vypalovacky.
V Nere dufam spustas tu funkciu na plne vymazanie (full erase) alebo "formatovanie CDRW" alebo ako sa to tam vola.
Ak to nejde tak to CD medium je asi v haji.