Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hodnocení PC sestavy

Zdravím, rád bych vyměnil svůj notebook za stolní PC. Vytvořil jsem si určitý návrh, ale přeci jen si ho pro jistotu nechám raději překontrolovat, kdyby se případně dalo něco pozměnit, tak aby byl PC o něco výkonnější.

Můj návrh naleznete ZDE...

Děkuji za odpovědi :-)

edit: vybral jsem o něco výkonnější zdroj pro budoucí upgrade...

Proč G3420 když můžeš mít za skoro stejnou cenu G3258?
To samé platí u té 250X -> 260X (spíš bych rovnou koupil 270(X) nebo 750Ti)
Monitor bych vzal GW2320
Chladič Feru, fany F12/Zephyry

Celý je to takovej velkej kompromis. Radši bych udělal slušnej základ a GK dokoupil pozdějc.
Bez SSD to bude líný.