Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil (jaký do 7000?)

Ahoj nedávno jsem se ptal na otázku mobil do 7000.-
Bohužel nikdo mi neodpověděl
Hledám mobil 4,5-5" Display,RAM 1,5GB ram+,a 13 mpx foták
Díky za jakoukoliv odpověd
Změna předmětu, původně: Mobil (Kráťa)

trochu mě děsí ty "rady". Myslím, že dotaz byl napsán zřetelně. Pokud mu někdo nerozuměl, měl se zeptat Octana na další upřesnění.
Za mě osobně bych se klonil k již doporučenému Ascend P6S nebo bych sáhl po jeho obdobě - modelu Ascend G6-4G. Tedy verzi s LTE, větší pamětí, lepší podporou videa atd. Navíc s příjemnou hmotností 115g.

Ten a nebo ještě zvážit Huawei Ascend G700 a rozhodně bych nezavrhoval ani Samsung Galaxy SIII. Má sice jen 1GB RAM, ale jeho displej by mohl být lepší než ty od Huawei, chtělo by to vidět, stejně jako srovnat kvalitu pořízených fotek.

Že je to na mě moc velké, zpracování prý taky nic moc a foťák taky žádná hitparáda.

Jediné co mě ještě napadlo je Xiaomi Mi3 ve výprodeji na ibuygou.com za 6000 v přepočtu. Což je velmi pěkná cena. Jediné mínus u tohoto telefonu vidím, že nepodporuje LTE a nejde rozšířit paměť. A jen rok záruka. Za to ale dostaneš špičkový telefon, ať už zpracováním nebo výkonem. Poměr cena/výkon naprosto parádní.
crazy-discount

OT: Já se nemohu dočkat Xiaomi Mi4. Designově je to pro mě nádhera. Jakmile přijde ke konci roku s podporou evropských sítí LTE, kupuju. Bez NFC se hold obejdu.

Ja bych si momentalne novy telefon nekoupil, pokud clovek nema telefon na rok, ale na delsi dobu, tak LTE bude nutnost a v soucasnosti je nabidka LTE telefonu naprosto miziva.

Osobne bych teda krome vyse uvedeneho Huawei Ascend G6 4G jeste uvazoval nad ZTE Nubia Z5S mini, ktera ma ale otresne spodni dotykove klavesy a nad Samsung Galaxy S5 mini, ktery je pro zmenu znacne predrazeny. Nic dalsiho aspon trochu slusneho neni.