Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapnutí telefonu nokia přes program

Dobrý den,

mám telefon Nokia 6500, bohužel na něm nefunguje tlačítko pro zapnutí a vypnutí, jinak telefon bez problému jde. Bohužel se mi ale vybila baterie a já teď nejsem schopen telefon, kvůli nefunkčnímu tlačítku zapnout.

Dotaz tedy: Je nějaký program, který by dokázal, po propojení telefonu s počítačem telefon zapnout?

Předem děkuji za přínosné odpovědi.

Telefon jsem měl komplet rozdělaný a vyčištěný, teď jen čekám, až se někde v inzerci objeví nefunkční. Jen jsem chtěl zjistit, jestli by to nějaký program neuměl a evidentně ne, protože vypnutý telefon nenajde ani počítač, když ho dám přes kabel. Taky mě něco říkalo, že budík by ho mohl zapnout, mám v telefonu hromadu aktivních upomínek, to by snad mohlo být obdobný. Takže díky za tip.