Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade win 8.1 - problém s uživatelským účtem

Zdravím,
dnes jsem dělal upgrade z windows 8 na 8.1 a samozřejmě nastal problém. Stáhnutí ze store a instalace proběhly bez problému, avšak při zadávání uživatelského účtu jsem zadal "kód pro ověření zadám později" a to byl asi kámen úrazu - systém startuje normálně, přes uživatele a heslo z microsoft.com se v klidu přihlásím, ale - tady nastává ta zrada - po přihlášení se obrazovka "refreshuje" a nedá se dělat nic jiného, než ctrl+alt+delete, žádné soubory nefungují, ani klávesy ovládající software (třeba zvuk).
Věděl by někdo, jak to opravit, nebo se nevyhnu drahému servisu?
Předem děkuji všem ochotným lidem a za relevantní odpovědi.
Změna předmětu, původně: Upragedi win 8.1 - problém s uživatelským účtem
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

Můžu se dostat do rozhraní Biosu (ESC), až do místa přihlášení - tam kde se píše heslo k uživateli. Po zadání hesla se přihlásí správně avšak zde je ten problém - po prvním kliknutí se to neustále načítá znova nejde dělat nic krom ctrl+alt+delete (nebo možná jde, ale na to jsem sám nepřišel.

Jediným možným řešením co mě napadá, jak se dostat do nouzového režimu je docela drastický. Několikrát ten počítač natvrdo vypínat (ještě před tím než se načte přihlášení), po určité době tam naběhne oprava spuštění a přes to se dá dostat do nouzového režimu.

me w8.1 přijdou taky na h***o, ale co microsoft pojmem vylepšit myslí zkurvit.
Jediný co je na w8.1 lepši podle mě je to, že dlaždice se dají zmenšit, takže člověk nemusí mýt 1080p+ monitor k tomu aby se mu tam vešly nainstalované programy.
To u Wxp, W7 mě nikdy nenapadlo řešit jak se dostat do nouzového režimu.

Bohužel, budu se muset spokojit s Win8 a při příští obměně přístroje se asi podívám úplně mimo brány Microsoftu, protože to už je třetí problém s OS za poslední měsíc, pokaždé musel jít na reinstal OS. Sedmičky mi přijdou ne špatné, ale k dotykovému stroji více sedí osmičky, taky už jsem si na ně i zvykl.

dělal upgrade z windows 8 na 8.1 a samozřejmě nastal problém

Tak načo si to robil ? Ak je to notebook a nič z pôvodného systému nepotrebuješ, sprav recovery. Zakázať debilnú aktualizáciu úpravou registra HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Setup\UpgradeNotificatio n. U položky UpgradeAvailable nastavte hodnotu 0.

Dělal jsem to proto, protože se mi 8.1 líbí uživatelsky víc a dokonce jsem pozoroval lepší rozhraní toho microsofťáckého úložiště - v 8.1 mi to fungovalo jako normální složka, zatímco v 8 jako aplikace, kam se to nahrávalo podstatně déle.
Recovery soubor to nenachází, jen doplním, je to Ultrabook a CD s Win u sebe nemám.

:-) Vybral si si moju obľúbené kombináciu.
Ten model som samozřejmě na HP nenašiel. Nasledovné je z HP ENVY Ultrabook 4-1150ec User guides. Naivne predpokladám že to bude fungovať aj u teba.

Odebrat vše a přeinstalovat systém Windows
Někdy je třeba provést podrobné přeformátování počítače nebo odstranit osobní data před tím, než počítač předáte novému uživateli nebo odevzdáte k likvidaci. Postup popsaný v této části poskytuje rychlý a jednoduchý způsob návratu počítače do původního stavu. Funkce odstraní z počítače všechna osobní data, aplikace a nastavení, a přeinstaluje systém Windows.
DŮLEŽITÉ: Funkce nezajišťuje zálohování vašich údajů. Před použitím této funkce vytvořte zálohu všech osobních dat, která chcete zachovat.
Tuto volbu můžete aktivovat stiskem klávesy f11 na Úvodní obrazovce.
Použití funkční klávesy f11:
1. Během spouštění počítače stiskněte klávesu f11.
– nebo –
Při stisknutí tlačítka napájení stiskněte a podržte klávesu f11.
2. Vyberte rozložení klávesnice.
3. Vyberte z nabídky možností zavedení systému položku Troubleshoot (Řešení potíží).
4. Vyberte Reset your PC (Resetovat počítač) a postupujte podle pokynů na obrazovce.

http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c03507496.pdf